poniedziałek, 17 października 2011

Dzieki Tobie zyje , usmiecham sie stale.

A wiec tak weekend spędzony wspaniale . I choć spóźniłam się na autobus a potem czekałam ponad godzinę na dworcu to uśmiech moje kochanej Miski wynagradza wszystko . Więc takie weekendy proszę częściej !
A jeżeli ktoś lubi fantastykę to polecam Upadłych co prawda kończę dopiero 2 tom z 4 ale jest świetny ! ; )
Humor niesamowicie dobry oprócz pewnych momentów słabości wszystko jest ok ; p Boję się ze az za bardzo ok . Ale zawsze są jeszcze Oni  . jedna z którą potrafię gadać o "dupie Marynie" a i tak to kocham a drugi to ten który zawsze mnie przytuli i zawsze jest i za to wielkie wielkie dzięki ; *  i nawet to ze jest pełno roboty w szkole a potem w domu jakoś na razie mnie za bardzo nie meczy .
I choć zaczęła się jesień a wraz z nią depresja, dołki, zamulanie, płacz w nocy to mnie to jakoś  nie dotyczy ;d Więc Boże mniej w opiece to żeby było tak dalej i może jakbyś podsunął jakiegoś bruneta albo nawet blondyna to bym się nie obraziła ale i tak jest dobrze  dziękuje za to co jest .
 

czwartek, 13 października 2011

Plan na dzis ? Przezyc jutro .

Dawno mnie tu nie było  , dlatego mam dużo do opowiedzenia tym którzy może nieraz czytają to co tu napisze. A wiec muszę zacząć od tego ze spróbuję być systematyczna i pisać tu codziennie albo przynajmniej z 4 razy w tygodniu . Jak na razie wszystko idzie dobrze , nic się nie pląta i nie ma jakiś większych problemów o których myślałam by całymi dniami . oprócz codziennego rozmyślania o tym dlaczego robimy tak a nie inaczej ale to już normalne . Ostatnio się świetnie wybawiłam nasza vixa szkolna była niebywale udana , nogi mnie bolą do teraz. I dziękuję bardzo wszystkim za świetną zabawę , kolejne chwile które dały mi kolejna dawkę szczęścia . Plus dowiedziałam się ze tańczę jak dziecko afryki ale co tam ; d .Następną rzeczą są warsztaty dziennikarskie które zapowiadają się bardzo ciekawie ,  nie mogę doczekać się kolejnego spotkania . I to właśnie przez nie jak wspomniałam chce pisać tu albo w moim trochę zaniedbanym pamiętniczku doc systematycznie . A jeszcze jedno tak na poprawienie humoru :                                                          













wtorek, 30 sierpnia 2011

Mam słoik... Słoik pełen zajebistych wspomnien

Co , prawda jutro ostatni dzień moich kochanych wakacji , nawet tego nie czuje ale to dobrze ; d Spędziłam je bardzo miło pierwsze trzy tygodnie u mojej kochanej Agusi Michaśki Ciotki Wiolki i Damiana ♥ Następny tydzień mój kuzynek u mnie i wyłażenie z Ruudą potem siedenie w moich kochanych Różynach < 3 Długi weekend u Marlenki ; p Potem najlepsze czyli Borówno ♥♥♥ Potem znowu trochę w domku wyłażenie z Ruudą przesiadywanie u niej itp. I w tej chwili do mojego domku przyszedł mój kochany wariat Fido , Druga najlepsza cześć czyli Biwaczek <3 A potem już w domku ale bardzo miło spacery z Fidem oglądanie filmów wypady do psc , przesiadywanie albo u ruudej albo u sowy , wypad na jarmark z Adrianem ; p i tak miło minęły mi całe wakacje i jestem z tego bardzo zadowolona jeszcze żałuje tylko ze do Starego Targu nie zdążyłam ale to pojadę mooze na ferie < 3 Jedne z najlepszych wakacji . Mam bardzo dobry humor i byle co mi jego nie popsuje nawet szkoła ; p Kocham życie do cholery kocham jeee !!!!
Ps. Chociaż mógł by się zjawić jakiś wysoki brunet albo nawet niski ; p haha xd

Oczywiście ruuda robiła ; d

Borówno < 3

Nasze spacerki

Miał być skok ; d
Niezapowiedziana kąpiel ; )


poniedziałek, 29 sierpnia 2011

I ♥ LIFE

Kocham wspominać co było kiedyś , jakie wszystko było łatwe , nie było dnia bez śmiechu  bez wyłażenia z domu , bez bawienia się z najzajebistyszymi ludźmi na świecie. bez patrzenia boże jak ja wyglądam i zmienia ciuchów 15 razy bo coś nie pasuje. Wszystko było bez problemowe bez ukrywania co się czuje myśli , po prostu wszystko było jak wymarzone dzieciństwo . I dlatego tak cholernie żałuje że teraz niektóre dzieciaki w wieku 7-8 lat siedzą przed kompem i nie mają nic więcej oprócz znajomych z internetu przeraża mnie to tracą najlepszy kres w swoim życiu . I choć wszystko minęło  nie żałuje tego co jest teraz , i choć  jest trudniej jest tez ciekawiej bardziej uczuciowo i tak miłośnie ; p, dlatego kuurwa kocham życie

Moje warkoczyki ♥

Najlepszy fotograf  Ruuda ; *

I dlatego kocham wiatr ; /

Mam dobry humor < 3



czwartek, 11 sierpnia 2011

Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy


Humor bardzo poprawiony zamiast pana w fioletowej bluzce mam kochane czarnego szczeniaczka o imieniu Fido . Jest taki słodki ,daje mi tyle radości i szczęścia . Aktualnie śpi na moim biurko ogólnie jak jestem na kompie to siedzi na biurko i nieraz wtrąca się do rozmowy na gg i włazi na klawiaturę. Mały kochany rozrabiaka. Mój facet na najbliższe parę lat ;p


Jak to moja mama mówi szatan a nie Fido ; d

Czarnulek mój kochany ♥



środa, 10 sierpnia 2011

Tęsknię za tym, czego nie dałam rady powiedzieć.

I teraz będę żałować przez parę miesięcy że nie wstałam i nie pobiegłam za chłopakiem w fioletowej bluzce ....
Będę żałować że straciłam kolejną szanse na ciekawą przygodę ; c




No bo warto się zakochać nawet chociaż na minutę. I nie ważne jaki będzie skutek. Serce wypełni uczucie. :* 
 

wtorek, 9 sierpnia 2011

lubię, kiedy ktoś rozumie mnie, jak się nie mogę wysłowić


Mam mega zajebiste wspomnienia bardzo dużo zdjęć najlepszą opaleniznę  a wszystko zawdzięczam Ruudej Natalii  P. Wioli Ugusiowi no i pięknemu słońcu a bym zapomniała i panu fioletowemu . Tydzień w borównie mega udany , pogoda najlepsza w te wakacje ,  i ogólnie wszystko się udało . Mam dobry humor od dłuższego czasu poprawił się też dzięki Malucu mojemu jak pojechałam do Zimowiska kocham ją najbardziej na świecie jedna z najbardziej zwariowanych osób które znam < 3 Wybieramy się do klonowa w czwartek ale nie mam pojęcia czy wypali . A potem do Starego Targu oczywiście.!


Wracając z biedronki xd

Chyba było mi zimno ;d

Kompromitacja ;p
Kocham to zdjęcie ♥
Z ruuda ; **



abyś zapytana, czego brakuje Ci do szczęścia odpowiedziała: 'niczego'.